НОВИНИ

Він вам не Дімон. Хакери опублікували фільм Навального на російських державних сайтах

Адміністратори державних ресурсів пізніше видалили відео

На офіційному сайті Комітету з питань законності, правопорядку й безпеки уряду Санкт-Петербурга хакери опублікували фільм-розслідування  російського опозиціонера Алєксєя Навального "Он вам не Димон", у якому йдеться про можливу причетність прем'єр-міністра Дмитра Медведєва до корупції. Про це повідомляє Радио Свобода.

Під фільмом невідомі залишили запис: "Ці люди крадуть наші гроші, садять у тюрми випадкових та невинних людей, використовуючи правоохоронні органи як псів на ланцюгу, а їхні злочини сходять їм з рук. Ці люди повністю дискредитували такі поняття як «Демократія», «Право» і «Свобода слова".

Через деякий час публікація була видалена.

11 червня фільм «Он вам не Димон» також був опублікований на сайті прокуратури Ярославської області. Ролик супроводжувався текстом: «Прокуратура Ярославля закликає громадян не піддаватися на провокації та не ходити на несанкціоновані заходи! Сидіть вдома. Швидше ми вас посадимо, а не Дімона».

Пізніше у відомстві заявили про хакерську атаку.

12 квітня 2017 року Навальний закликав громадян Росії організовувати публічні антикорупційні заходи й виходити на вулицю в День Росії. Політик аргументував це тим, що влада не надала жодних відповідей на звинувачення в корупції прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, які прозвучали у фільмі Фонду боротьби з корупцією (ФБК) «Он вам не Димон».

За даними ФБК, наразі активісти у більш ніж 180-ти містах Росії мають намір організувати публічні протестні заходи 12 червня.

Нагадаємо, у Росії 26 березня відбулися акції протесту причиною яких стало розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість і яхти, якими користується прем'єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв. У Москві активісти принесли на мітинг шини - символ київського Майдану.

На антикорупційних мітингах у Москві 26 березня затримали 1030 осіб. ​

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.