НОВИНИ

Генпрокурор США виступить у сенаті на слуханнях щодо Росії

Сешнс назвав комітет з розвідки сенату, який розслідує факти ймовірного втручання Росії у президентські вибори в США, "найбільш відповідним майданчиком" для розгляду питань, що виникли після виступу Комі.

Генпрокурор США Джефф Сешнс вирішив виступити перед комітетом з розвідки сенату США після свідчень екс-керівника ФБР Джеймса Комі. Про це Сешнс повідомив у листі сенатору Річарду Шелбі.

У своєму листі генпрокурор назвав комітет з розвідки сенату, який розслідує факти ймовірного втручання Росії у президентські вибори в США, "найбільш відповідним майданчиком" для розгляду питань, що виникли після виступу Комі.

У четвер екс-керівник ФБР під присягою звинуватив президента США Дональда Трампа у наклепі на бюро розслідувань. На думку Комі, слова президента про те, що ФБР не впоралося зі своєю роботою - брехня.

У листі Сешнса не уточнюється, будуть його свідчення публічними чи закритими.

Дональд Трамп звільнив Комі 10 травня, заявивши, що той "не в змозі ефективно керувати бюро". Опозиція висловила припущення, що звільнення керівника ФБР пов'язане із розслідуванням зв'язків кампанії Трампа з Росією.

Екс-глава ФБР на слуханнях в сенаті заявив, що раніше Трамп неодноразово хвалив його за "хорошу роботу". На його думку, звільнення мало вплинути на хід розслідування зв'язків кампанії Трампа з Росією.

"Я знаю, що мене звільнили через розслідування. Це якимось чином тиснуло на Трампа і дратувало його", - сказав Джеймс Комі.

За його словами, під час однієї із зустрічей президент вимагав від нього лояльності, а також висловлював надію, що ФБР зможе припинити розслідування щодо екс-радника Трампа з безпеки Майкла Флінна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.