НОВИНИ

СБУ заборонила в'їзд в Україну німецькому політику через відвідини окупованого Криму

Віммер відвідав півострів у кінці березня поточного року в складі делегації німецьких бізнесменів і політиків.

Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну на 5 років екс-депутату Бундестагу, екс-заступникові голови Парламентської асамблеї ОБСЄ, колишньому парламентському статс-секретарю міністерства оборони ФРН Віллі Віммеру.

Читайте також: Через візит до окупованого Криму п'ятьом європейським політикам заборонили в'їзд в Україну

"Прийнято рішення про заборону в'їзду Віллі Віммер на територію України терміном на 5 років", - розповіла речник СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, таке рішення було прийнято в зв'язку з візитом Віммера до Криму.

За даними ЗМІ, Віммер, що є членом партії "Християнсько-демократичний союз", відвідав Крим у кінці березня поточного року в складі делегації німецьких бізнесменів і політиків, де, зокрема, зустрічався з самопроголошеною адміністрацією окупованого Криму.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що делегація європейських та українських політиків нібито прибула на територію окупованого Криму з триденним візитом. За даними російських ЗМІ у делегацію нібито увійшло близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що СБУ має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.