НОВИНИ

Ще одна країна відкликала свого посла з Катару

Чад висловив "активну солідарність" із Саудівською Аравією.

Чад відкликав свого посла з Катару для консультацій та висловив "активну солідарність" із Саудівською Аравією у так званій "катарській кризі". Про це заявило міністерство закордонних справ африканської країни у четвер, 8 червня.

"Уряд Чаду (…) закликає Катар поважати свої зобов'язання відмовою від будь-якої поведінки, яка шкодить єдності країн у регіоні та миру в світі", - цитує повідомлення міністерства інформагенція Reuters.

5 червня кілька арабських країн регіону - зокрема Саудівська Аравія, Бахрейн, Об'єднані Арабські Емірати та Єгипет  - розірвали дипломатичні зв'язки з Катаром через начебто підтримку останнім екстремістів та терористів. Пізніше до цих країн долучилися Ємен, Мальдівська Республіка, Мавританія та Сенегал. Габон обмежився засудженням дій офіційної Дохи.

Катар спростовує закиди, які призвели до найбільшої кризи в регіоні Перської затоки за останні роки. Держави-сусіди заявили про припинення транспортного сполучення з Катаром та наказали його громадянам залишити їхні території, тоді як з Дохи повідомляють про ажіотаж в супермаркетах - люди скуповують продукти та воду в очікуванні дефіциту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.