НОВИНИ

Представник Міносвіти РФ натякнула на кого працює Табачник

Міністр освіти, науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник підтримує усі починання щодо розвитку російської мови в Україні. Про це 24 березня, виступаючи на «круглому столі» «Про російський та російськомовний рух України» сказала заступник директора департаменту міжнародної співпраці міністерства освіти і науки РФ Лариса Єфремова.

«Зі зміною політичної ситуації в Україні наші стосунки з Міністерством освіти України набагато покращали, якщо говорити про гуманітарну сферу», - сказала вона.

«На сьогоднішній момент, міністр освіти України підтримує усі почини, пов'язані з розвитком російської мови, у тому числі, в дитячих садках України, в школі та в системі вищої освіти», - пояснила Єфремова.

«За останній рік у нас змінилися стосунки, вони йдуть у бік зближення і вироблення загальних інтересів», - сказав вона, і додала, що в Україні стало набагато легше відкривати філії російських вишів.

Як повідомлялось, 23 березня прем’єр-міністр Микола Азаров суворо попередив міністра освіти Дмитру Табачнику щодо його нездатності вирішити проблеми працівників освіти.

Нагадаємо, останні гуманітарні ініціативи Дмитра Табачника передбачають створення спільного посібника з історії для учнів Росії та України, нову редакцію чинних підручників, з прибиранням звідти найконфліктніших для московського вуха постатей та подій. Також Табачник пропонує надати «особливу роль» російській літературі в «загальнолюдській системі духовно-культурних цінностей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.