НОВИНИ

Рада відхилила зміни до бюджету щодо медичної реформи

Для ухвалення в першому читанні, повернення законопроекту в комітет або суб'єкту законодавчої ініціативи нардепам не вистачило голосів.

Верховна Рада відхилила законопроекти 6329 та альтернативний 6329-1«Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» для забезпечення медичної реформи. Для ухвалення в першому читанні, повернення законопроекту в комітет або суб'єкту законодавчої ініціативи нардепам не вистачило голосів.

Таким чином, проект закону вважається відхиленим.

Як ідеться в пояснювальній записці, загальною метою цієї реформи є створення та запровадження нової моделі фінансування, яка передбачає чіткі та прозорі гарантії держави щодо обсягу безоплатної медичної допомоги, кращий фінансовий захист громадян у випадку хвороби.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України спільно із Урядом та міжнародними експертами розробили пакет законопроектів №№6327, 6328, 6329, 6347, які спрямовані на зміну системи фінансування охорони здоров’я України. 

8 червня Верховна Рада прийняла за основу законопроект 6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.