НОВИНИ

Одеський виборчком позбавив мандата екс-заступника Саакашвілі Боровика

Замість нього депутатом став наступний номер у списку Блоку Петра Порошенка «Солідарність», член вищої ради Інтернет партії України Сергій Голдаков.

Одеська міська виборча комісія прийняла рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Одеської міської ради Олександра Боровика. Про це повідомили агентство Інтерфакс-Україна та місцеве видання "Думская" з посиланням на джерела в комісії

Офіційно оголосять про виключення Боровика на сесії 14 червня. Замість нього депутатом став наступний номер у списку Блоку Петра Порошенка «Солідарність», член вищої ради Інтернет партії України Сергій Голдаков.

У свою чергу, Боровик повідомив у Facebook, що подав позов до Вищого адміністративного суду України через незаконний, на його погляд, указ президента України про позбавлення його громадянства.

Як повідомлялося, на початку травня народний депутат Дмитро Лінько опублікував фотографію указу президента України Петра Порошенка про позбавлення Боровика українського громадянства. У свою чергу Боровик заявив, що оскаржить це рішення в Європейському суді з прав людини.

Депутат Одеської міськради, колишній в.о. заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Боровик влітку 2016 року залишив Одесу і заявив, що став головним юридичним консультантом (General Counsel) американської start-up компанії Bio-Signal Group Corp. Тоді ж він заявив, що повертатися в Україну не збирається через загрозу бути заарештованим. 

На початку травня 2016 року Олександр Боровик, громадянин Німеччини, заявив про відставку через новий закон про державну службу, який забороняє державним службовцям мати інше громадянство, крім українського. Він уточнив, що залишається радником глави обладміністрації Міхеіла Саакашвілі і зможе ще більше сконцентруватися на роботі в Одеській міськраді та активізувати свою політичну діяльність. Однак засідання міськради практично не відвідував, а його роботу ігнорував. Президент Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України громадянина Федеративної Республіки Німеччина Олександра Боровика 6 березня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.