НОВИНИ

Плівки Мельниченка можуть загрожувати Азарову

Член парламентського Комітету з питань правосуддя Святослав Олійник вважає, що доручення до справи Кучми як доказів плівок Миколи Мельниченка - відкриття скриньки Пандори. Про це Олійник сказав у коментарі УНН.

«Якщо офіційно слідство визнає плівки Мельниченка як джерело доказів, це означає дві конкретні речі. Перше - всіх фігурантів цих плівок теж потрібно притягати до відповідальності. Наприклад, Миколу Азарова за організацію незаконного прослуховування громадян та політиків», - зазначив Олійник.

Другим юридичним аспектом він назвав те, що всіх прокурорів і слідчих, які всі ці 10 років не приймали рішення про долучення плівок як речових доказів, теж треба притягнути до відповідальності або за службову недбалість, або за умисне укриття злочину.

На думку Олійника, рішення стосовно Леоніда Кучми є помилкою Генпрокуратури.

«Вони входять у якийсь процес, вихід із якого буде знайти дуже важко, тому що лише притягати одну людину за одним епізодом – це не є виходом із ситуації», - наголосив депутат.

Як повідомлялось, проти другого президента України порушено кримінальну справу за  перевищення влади або службових повноважень у зв’язку з убивством журналіста Георгія Гонгадзе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.