НОВИНИ

Рада внесла в порядок денний законопроекти про медичну реформу

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив надію, що законопроекти будуть прийняті вже цього тижня.

Верховна Рада включила до порядку денного сесії законопроекти про медичну реформу. Народні депутати проголосували за включення до порядку денного сесії чотирьох законопроектів: №6327 і 6327-1 (законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів - поданий урядом і депутатами), а також № 6329 і 6329-1 про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив надію, що законопроекти будуть прийняті вже цього тижня. "Я прихильник того, щоб буквально в середу розглянути (ці законопроекти - Ред.) і на цьому тижні їх поставити вже на голосування", - сказав він.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України спільно із Урядом та міжнародними експертами розробили пакет законопроектів №№6327, 6328, 6329, 6347, які спрямовані на зміну системи фінансування охорони здоров’я України. У квітні Верховна Рада України зареєструвала ці законопроекти. До кінця сесії депутати мають проголосувати за їх ухвалення. У Facebook існує сторінка "Підтримай медреформу", де публікуються всі новини на цю тему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.