НОВИНИ

Українці запустили флешмоб на підтримку медичної реформи

Під хештегом #вимагаю_медреформу у соцмережах діляться історіями про реалії української медицини.

В українському сегменті соціальної мережі Facebook запустили флешмоб на підтримку медичної реформи. Під хештегом #вимагаю_медреформу українці розповідають свої історії про реалії української медицини.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала долучатися до флешмобу.

"У мережі запустили флешмоб #вимагаю_медреформу. Люди з усієї України діляться своїми історіями про сумний досвід лікування в українських лікарнях. Треба нагадати депутатам про реалії української медицини. Долучайтеся! Медреформа зараз - це питання нашої з вами безпеки. До кінця сесії депутати мають ухвалити урядові законопроекти та запустити медреформу", - написала вона у Facebook.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України спільно із Урядом та міжнародними експертами розробили пакет законопроектів №№6327, 6328, 6329, 6347, які спрямовані на зміну системи фінансування охорони здоров’я України. У квітні Верховна Рада України зареєструвала ці законопроекти. Цього тижня народні депутати повинні включити їх до порядку денного, а до кінця сесії проголосувати за їх ухвалення. У Facebook існує сторінка "Підтримай медреформу", де публікуються всі новини на цю тему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.