НОВИНИ

Українське радіо розпочало мовлення на окупований Донбас

Сигнал буде охоплювати Донецьку та Луганську області, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську та прикордонні території Російської Федерації, які межують з Донбасом.

2 червня з міста Часів Яр розпочалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо на окуповані території Донецької і Луганської областей. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Донецької ВЦА з посиланням на голову обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

За його словами, сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області, разом з окупованими територіями, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області, і, крім того, прикордонні території Російської Федерації, які межують з Донбасом.

Читайте також: Нацрада вирішила не будувати нові телевежі для трансляції українського сигналу в Крим

Тим часом, голова Нацради з теле- і радіомовлення Юрій Артеменко підкреслив, що у співпраці з Міністерством інформаційної політики регулятор надав НСТУ дозвіл на тимчасове мовлення на частоті 873 кГц ще 12 січня. За його словами, цей проект є початком реалізації проекту щодо спрямованого мовлення на окуповані території Донецької і Луганської областей.

Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін повідомив, що мовлення здійснюється з передавача NAUTEL XL-60, який був наданий Міністерству інформаційної політики компанією BBG в якості технічної допомоги. На разі оператором комунікацій виступає Концерн РРТ.

Нагадаємо, в лютому "Українське радіо" і кримська радіостанція Meydan Radiosı розпочали мовлення з нової телерадіовежі в Карачуні (Херсонська область) на територію анексованого Криму.