НОВИНИ

Губернатор Запоріжжя просить у Клюєва борошна

Запорізький губернатор Борис Петров звернеться до першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва з проханням не скорочувати обсяги поставок житнього борошна одному із хлібокомбінатів регіону – ТОВ «Хліб Токмака».

Підготувати такий урядовий лист він доручив своїм підлеглим 24 березня.

Про факт скорочення постачань губернатору повідомив представник хлібокомбінату Ростислав Соловйов під час зустрічі.

За його словами, Держрезерв на чверть скоротив обсяг поставок житнього борошна підприємству.

«Андрій Петрович жваво реагує на всі питання, пов'язані з продовольством», - зазначив губернатор, закликавши пекарів більш активно взаємодіяти з владою.

Окрім цього, 24 березня губернатор регіону підписав черговий меморандум з хлібопекарськими підприємствами - ТОВ «Мелітопольський хлібокомбінат», ВАТ «Бердянський хлібокомбінат», ВАТ «Оріхівський хлібокомбінат», ТОВ «Хліб Токмака» для стримування цін на хлібобулочні вироби масових сортів.

Представники обласної влади зобов'язалися забезпечити пекарів дешевим борошном з Аграрного фонду, а пекарі - не підвищувати ціни на хліб масових сортів до наступного врожаю.

На термін дії меморандуму ціни на хліб не будуть підвищуватися окрім підвищення вартості послуг електропостачання у 2-3 рази або газопостачання.

Всього провідним хлібопекарським підприємствам регіону в цьому році (до 30 червня) з Аграрного фонду передбачено щомісячно поставляти 2800 тонн пшеничного борошна і 300 тонн борошна житнього.Ціна тонни борошна з Аграрного фонду на 500-600 гривень нижча, ніж ринкова.

Нагадаємо, 5 і 6 березня в містах Свердловськ і Антрацит Луганської області були перебої з хлібом через зупинку роботи Свердловського хлібокомбінату - структурного підрозділу ВАТ «Коровай».

11 березня прокурор області Микола Бескишкий ухвалив рішення порушити кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовцями цього підприємства (за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України) і за безпідставну зупинку Свердловського хлібокомбінату було затримано голову правління ВАТ "Коровай" Василя Рудого. Пізніше його випустили на підписку про невиїзд.

 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.