НОВИНИ

Білий дім створив спецпідрозділ для роботи з розслідуванням щодо Росії

Його організують глава апарату Білого дому Райнс Прібус, головний стратег Стів Беннон і старший радник і зять президента Джаред Кушнер

Білий дім Трампа створив спеціальний підрозділ для роботи зі розслідуванням щодо Росії, пише The Wall Street Journa. У новому підрозділі будуть адвокати, дослідники та фахівці з комунікацій, які зосередяться на тому, щоб відповідати на запитання слідчих і репортерів про ймовірне російське втручання в президентські вибори 2016 року і можливі зв'язки РФ та команди штабу президента Дональда Трампа.

За словами чиновника Білого дому, підрозділ організують глава апарату Білого дому Райнс Прібус, головний стратег Стів Беннон і старший радник і зять президента Джаред Кушнер, який опинився у фокусі російського розслідування.

Джерело сказало, що поки неясно, коли підрозділ почне офіційно працювати. Він поки нічого не чув про те, щоб туди набирали людей. Один чиновник Білого дому, який бере участь у створенні спецпідрозділу, сказав, що підрозділ зараз будується.

"Деяких чиновників просять бути обережними з документами і консультуватися з офісом юрисконсульта Білого дому за наявності питань про те, що можна викидати. Один помічник попросив не надсилати йому по електронній пошті непристойних жартів - раптом ці матеріали будуть залучені до справи і стануть загальнодоступними", - передає видання.

При цьому чиновники Білого дому вже намагаються користуватися новою системою на практиці. Так, на питання про цей підрозділ одна з прес-секретарів Білого дому переадресувала Марку Касовітцу - сторонньому адвокату, якому Трамп доручив займатися розслідуванням. Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер також порекомендував ставити питання про Росію Касовітцу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.