НОВИНИ

Флот США прийняв на озброєння атомний авіаносець нового типу

Очікується, що він буде повністю готовий до виконання своїх функцій до 2020 року.

На озброєння флоту США надійшов атомний авіаносець USS Gerald Ford, повідомляє прес-служба Військово-морських сил (ВМС) США. Кінцева вартість нового корабля склала $12,9 млрд.

USS Gerald Ford став першим новим авіаносцем ВМС США з 2009 року, коли американському флоту був переданий USS George Bush. Одночасно він стане першим атомним авіаносцем нового однойменного типу. На озброєнні флоту США ці авіаносці повинні замінити авіаносці класу Nimitz.

У передачі авіаносця флоту взяли участь представники командування флоту і його проектувальники. Очікується, що він буде повністю готовий до виконання своїх функцій до 2020 року.

Авіаносець був закладений ще в 2009 році на верфі міста Ньюпорт-Ньюс в штаті Вірджинія. Він повинен був бути добудований і переданий флоту ще в 2016 році, проте його введення в дію стався із запізненням в 15 місяців. 

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки відправили третю за рахунком ударну групу на чолі з авіаносцем «Німіц» у західну частину Тихого океану з метою стримування ракетної і ядерної програм Північної Кореї. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.