НОВИНИ

США ввели санкції проти Росії й Китаю за допомогу режиму КНДР

До списку потрапили три російські компанії і один громадянин РФ.

Міністерство фінансів США оголосило про запровадження міжнародного пакету санкцій, у тому числі проти російських підприємств і фізичних осіб, за допомогу режиму КНДР в порушення міжнародних санкцій, введених проти нього через ракетно-ядерні випробування. Про це йдеться в офіційному повідомленні мінфіну США.

"Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні внесло до списку санкцій шість установ і три фізичні особи, а також три підприємства у відповідь на триваючі розробки в Північній Кореї зброї масового знищення, а також порушення нею резолюції Ради Безпеки ООН", - зазначається в офіційній заяві.

Під санкції США потрапили юридичні та фізичні особи Північної Кореї, Росії і Китаю. Серед інших, у цьому списку зазначені московська компанія Ardis-Bearings LLC разом з директором Ігорем Мічуриним, російська "Незалежна нафтова компанія" (ННК), а також її дочірнє підприємство АТ "Приморнефтепродукт".

У поясненнях, зокрема, йдеться, що ННК "підписала контракт на поставку нафти в Північну Корею, і, за повідомленнями, надала КНДР нафтопродуктів на понад $1 млн". Крім того, ННК підозрюється у наданні допомоги північнокорейському режиму обійти накладені міжнародні санкції.

У Вашингтоні підкреслили, що ці дії запроваджені проти військових програм КНДР, ядерних розробок, а також доходи режиму від видобутку вугілля й корисних копалин, а також його закордонні фінансових операцій.

Із повним переліком санкцій можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, 26 травня стало відомо, що Білий дім вирішив переглянути санкції проти Росії через агресію щодо України. 25 березня США ввели нові санкції проти російських компаній, зокрема були застосовані до восьми російських підприємств.

Як повідомлялося, журналіст Рікард Йозвяк повідомив, що Європейський союз продовжить економічні санкції проти Росії після засідання, яке відбудеться наприкінці червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.