НОВИНИ

Укрпошта розпочала тестувати свій перший електромобіль

Загалом, у найближчі два роки, поштовий оператор планує закупити 200-250 електрокарів.

Публічне акціонерне підприємство "Укрпошта" розпочала тестувати свій перший електромобіль для кур'єрської доставки кореспонденції. Про це повідомив виконуючий обов'язки генерального директора підприємства Ігор Смілянський, пише ЦТС.

"Крок за кроком готуємося втілювати наміри і в пошуках оптимального рішення, яке може задовольнити наші потреби для якісної роботи на кур'єрці, тестуємо електрокар від Citroën, модель Berlingo Electric", - сказав Смілянський.

За його словами, "Укрпошта" продовжує працювати над оновленням автопарку, а також запрошує й інших постачальників, поки екзотичних для України електричних авто, до співпраці.

Зазначається, що у 2017-2018 роках Укрпошта планує закупити 200-250 електрокарів. Перші електрокари "Укрпошти" будуть доставляти посилки в містах мільйонниках - Києві, Одесі, Харкові та, можливо, в Дніпрі.

Раніше ПАТ "Укрпошта" з початку травня запустило нову послугу бюджетної доставки "Укрпошта Стандарт", за умовами якої клієнти зможуть отримати свої відправлення в межах 3-6 днів.