НОВИНИ

Білий дім вирішив залучити до справи зв'язків Трампа з Росією стороннього адвоката

Йдеться про правника Марка Казовіца, який захищатиме інтереси президента США.

Білий дім має намір перенаправити всі питання, пов'язані з ймовірними зв'язками виборчого штабу президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа з Росією, сторонньому юристу. Про це заявив прес-секретар Білого дому Шонс Спайсер у середу, 31 травня.

"Всі питання з цієї теми перенаправлять сторонньому адвокату Марку Казовіцу", - сказав Спайсер. 

За словами Спайсера, американська адміністрація має намір зосередитися на поточній порядку денному.

У такий спосіб прес-секретар відповів на прохання прокоментувати повідомлення про те, що колишній директор ФБР Джеймс Комі на наступному тижні може дати показання у Сенаті і, імовірно, засвідчить, що президент США нібито чинив на нього тиск з метою припинити розслідування про зв'язок високопоставленого радника Трампа з Росією.

Нагадаємо, 23 травня у конгресі США відклали слухання за участю екс-голови ФБР Комі. 

Як повідомлялося, Трамп 9 травня звільнив Комі з посади директора ФБР, який був призначений у 2013 році при тодішньому президентові Бараку Обамі. У повідомленні адміністрації Трампа зазначалося, що пошук нового постійного директора розвідки почнеться негайно. Своє рішення Трамп пояснив тим, що "Комі втратив довіру майже всіх у Вашингтоні, як республіканців, так і демократів".

Наразі виконувачем обов'язки директора Федерального бюро розслідувань США призначений Ендрю МакКейб, який раніше був заступником звільненого Джеймса Комі. Телеканал Fox News назвав імена п'яти можливих претендентів на посаду директора ФБР.