НОВИНИ

Трамп вирішив вивести США з Паризької кліматичної угоди - ЗМІ

За даними ЗМІ, деталі виходу з угоди вже опрацьовує невелика команда фахівців.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вирішив вивести США з міжнародної кліматичної угоди, яка набула чинності в 2016 році в Парижі, повідомило в середу, 31 травня, новинне видання Axios

Зазначається, що деталі того, як саме США виходитимуть з угоди, вже опрацьовують невелика команда працівників, серед них зокрема глава Агентства з охорони навколишнього середовища США при адміністрації Трампа Прюітт Скотт.

"Їм треба вирішити, чи будуть США ініціювати вихід з дотриманням всіх формальних моментів, на що може піти до трьох років, або ж вийдуть з нього в прискореному режимі, минаючи формальні процедури", - йдеться  уповідомленні.

Раніше Прюітт заявляв, що не вірить у вирішальну роль вуглекислого газу в проблемі глобального потепління, а також критикував паризьку угоду по боротьбі проти зміни клімату.

Нагадаємо, глобальна угода про запобігання змін клімату, ухвалена в грудні 2015 року в Парижі, набула чинності 4 листопада 2016 року. Вона повинна стримати підвищення температури повітря на планеті до кінця століття. Підписи під документом поставили представники понад 170 країн, зокрема і США. Паризька хартія зобов'язувала США до 2025 року скоротити викиди парникових газів на 26-28% порівняно з 2005 роком. Трамп під час передвиборної кампанії обіцяв вивести США з цієї угоди.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Паризької угоди 1 серпня 2016. Лише дві країни в світі не підтримали угоду: Сирія і Нікарагуа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.