НОВИНИ

Росія має "принизливу" інформацію про Трампа та його колег – CNN

З її допомогою, за даними розвідки США, хотіли вплинути на вибори.

Розвідка США під час президентської кампанії в США 2016 року перехопила розмови російських чиновників, які обговорювали "потенційно принизливу інформацію" про Дональда Трампа і його колег. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на двох відставних співробітників розвідки і джерело в конгресі.

За словами одного зі співрозмовників, інформація, яку нібито обговорювали росіяни, була фінансового характеру, а головна дискусія була зосереджена на тому, як з її допомогою вплинути на оточення Трампа.

У той же час, за словами джерел, розвідка допускає, що інформація, якою обмінювалися російські чиновники, «могла бути перебільшена або навіть вигадана» в рамках дезінформаційної кампанії.

Жоден зі співрозмовників CNN не зміг назвати будь-яких конкретних імен з оточення Трампа, на кого росіяни збиралися впливати. Зібрані дані розвідки, за словами одного з джерел, свідчать, що в розмовах всі імена були зашифровані. Однак було зрозуміло, що мова йшла про представників команди Трампа.

Нагадаємо, зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер є одним з головних фігурантів розслідування ФБР у справі про можливе втручання Росії у вибори глави американської держави в 2016 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.