НОВИНИ

Державна міграційна служба встановила новий рекорд з видачі біометричних паспортів

Щодня видається 20,5 тисяч документів.

Державна міграційна служба встановила новий рекорд з видачі біометричних паспортів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на брифінгу у вівторок, 30 травня.

"Кожен день ми ставимо рекорд з видачі біометричних паспортів, - 20,5 тисяч в день, це останній оновлений рекорд. Це гігантська адміністративна робота і я задоволений цією частиною реформи", - повідомив він.

Крім того, Аваков висловив переконання, що незабаром очікується "бум" через оформлення ID-карт, які є аналогією внутрішнього паспорта.

За словами глави МВС, документ буде давати додаткові привілеї.

Зокрема, Аваков сподівається, що з такими ID-картками українці зможуть їздити в Білорусь.

Як повідомлялося, станом на 11 травня біометричні паспорти для виїзду за кордон отримали близько трьох мільйонів 300 тисяч громадян України.

"Кожен день ми ставимо рекорд з видачі біометричних паспортів, - 20,5 тисяч в день, це останній оновлений рекорд. Це гігантська адміністративна робота і я задоволений цією частиною реформи", - повідомив він. Крім того, Аваков висловив переконання, що незабаром очікується "бум" через оформлення ID-карт, які є аналогією внутрішнього паспорта. За словами глави МВС, документ буде давати додаткові привілеї. Зокрема, Аваков сподівається, що з такими ID-картками українці зможуть їздити в Білорусь.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/migratsionnaya-sluzhba-ustanovila-novyy-rekord-1496136917.html
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.