НОВИНИ

Слідком РФ порушив нові справи проти українських військових

За версією російського слідства, військовослужбовці ЗСУ нібито обстріляли об'єкти цивільної інфраструктури на Донбасі.

Слідчий комітет Російської Федерації порушив нові справи проти українських військових за нібито застосування заборонених засобів і методів ведення війни. Про це повідомили у прес-службі російського відомства у вівторок, 30 травня.

"Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації встановлені чергові факти артилерійських обстрілів населених пунктів південного сходу України. У зв'язку з цим порушено 3 кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за версією російського слідства, 22 і 24 травня 2017 року українські військові нібито зробили прицільний артилерійський обстріл з важких видів озброєння об'єктів цивільної інфраструктури, що не є військовими цілями, у селищі Гольмовському Микитівського району міста Горлівки, селищі Яковлівка Ясинуватського району Донецької області та мікрорайоні Трудівське Петровського району міста Донецька.

В результаті "обстрілу" поранені 5 місцевих жителів.

"Слідство вважає, що, як і раніше, мотивом цих особливо тяжких злочинів, що не мають строку давності, є політична та ідеологічна ненависть українських силовиків, пов'язана з відмовою населення Донбасу визнати легітимність чинної влади і бажанням створити відокремлені адміністративно-територіальні утворення", - додали у російському відомстві.

Раніше слідчий комітет (СК) Росії заочно пред'явив звинувачення двом українським військовим за нібито артилерійський обстріл мирного населення Донбасу.

"Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації встановлені чергові факти артилерійських обстрілів населених пунктів південного сходу України. У зв'язку з цим порушено 3 кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни)", - йдеться в повідомленні. Як зазначається, за версією російського слідства, 22 і 24 травня 2017 року українські військові нібито зробили прицільний артилерійський обстріл з важких видів озброєння об'єктів цивільної інфраструктури, що не є військовими цілями, у селищі Гольмовському Микитівського району міста Горлівки, селищі Яковлівка Ясинуватського району Донецької області та мікрорайоні Трудовскіє Петровського району міста Донецька. В результаті "обстрілу" поранені 5 місцевих жителів. "Слідство вважає, що, як і раніше, мотивом цих особливо тяжких злочинів, що не мають строку давності, є політична та ідеологічна ненависть українських силовиків, пов'язана з відмовою населення Донбасу визнати легітимність чинної влади і бажанням створити відокремлені адміністративно-територіальні утворення", - йдеться в повідомленні.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/sledkom-rf-vozbudil-novye-dela-protiv-ukrainskih-1496126086.html
застосування заборонених засобів і методів ведення війни
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/sledkom-rf-vozbudil-novye-dela-protiv-ukrainskih-1496126086.html
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.