НОВИНИ

Шульц закликав європейських лідерів зайняти більш жорстку позицію щодо Трампа

На його думку, це має стати відповіддю на курс теперішньої адміністрації Білого дому.

На думку голови Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартіна Шульца, відповіддю на курс теперішньої адміністрації Білого дому має стати поглиблення співпраці європейських країн. Про це кандидат у канцлери Німеччини на парламентських виборах, які відбудуться восени цього року, передає Deutsche Welle.

"Європа - відповідь. Посилена співпраця європейських держав на всіх рівнях - це відповідь на Дональда Трампа", - сказав Шульц. Він висловив переконання, що лідерам європейських країн варто зайняти рішучішу та жорсткішу позицію щодо Трампа, який, на переконання Шульца, "хоче принизити інших" та "поводиться в стилі авторитарного правителя".

Шульц також непрямо дорікнув канцлерці Німеччини Анґелі Меркель, зазначивши, що таку позицію потрібно було чіткіше проявити ще на зустрічі глав держав та урядів країн-членів НАТО і вже точно на саміті Великої сімки. В якості прикладу жорсткої відсічі діям американського президента він назвав позицію екс-канцлера Німеччини Ґергарда Шредера щодо політики Джорджа Буша-молодшого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.