НОВИНИ

Прокуратура повідомила про підозру колишньому заступнику голови правління Укргазбанку

Екс-посадовець підписав завідомо збитковий договір між банком та комерційною структурою, що спричинило збитки на суму 16 млн гривень.

У п'ятницю, 26 травня, прокуратура міста Києва повідомила про підозру екс-заступнику голови правління Відкритого акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» за фактом службової недбалості, яка призвела до збитків на суму понад 16 млн гривень. Про це повідомили у прес-службі прокурати Києва.

Згідно із повідомленням,колишній посадовець підозрюється у підписанні завідомо збиткового договору між банком та комерційною структурою, в результаті чого фінансова установа втратила право на заставне майно, що перебувало у неї в іпотеці, а саме земельні ділянки в центрі Києва. 

"Розмір завданих збитків, спричинених діями екс-посадовця, підтверджується висновками судово-економічних експертиз", - зазначили у прокуратурі.

У відомстві додали, що за результатами досудового слідства, колишньому заступнику голови правління повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. 

Нагадаємо, у грудні 2016 року Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на майже $600 тисяч, які були вилучені під час обшуків в рамках кримінального провадження за фактами привласнення кредитних коштів екс-посадовцями АБ «Укргазбанк».

Як повідомлялося, 14 грудня правоохоронці провели обшуки у справі привласнення 140 млн грн службовцями Укргазбанку