НОВИНИ

У НАБУ назвали причину обшуків в Окружному адмінсуді Києва

Слідчі дії проводяться у рамках розслідування щодо незаконного збагачення голови суду.

У понеділок, 26 травня, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) на підставі ухвали слідчого судді проводять обшуки за місцем проживання Голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка та в приміщеннях цього суду. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Згідно із повідомленням, обшуки проводяться в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого 9 грудня 2016 року на підставі аналізу е-декларації за фактом ймовірного незаконного збагачення Голови ОАСК (ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України).

"Будь-які заяви про можливий зв’язок між слідчими діями НАБУ та адміністративними провадженнями ОАСК щодо діяльності Бюро, зокрема зі справою щодо оскарження призначення Першого заступника Директора Національного бюро Гізо Углави, є відверто спекулятивними та не мають підтвердження", - йдеться у повідомленні НАБУ.

У Нацбюро наголосили, що розслідування за фактом незаконного збагачення голови ОАСК розпочато детективами НАБУ 9.12.2016. Тоді як справа щодо оскарження призначення Гізо Углави, зареєстрована в ОАСК 11.04.2017.

Раніше суддя Борис Санін повідомив про обшуки в Окружному адміністративному суді Києва.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.