НОВИНИ

Обамі вручили Премію німецьких ЗМІ

Засновник нагороди охарактеризував Обаму як талановитого політичного посередника і громадянина світу, який долучив людей до своєї мрії про кращий світ.

У німецькому Баден-Бадені колишньому президенту Сполучених Штатів Америки Бараку Обамі у четвер, 25 травня, вручили Премію німецьких засобів масової комунікації за 2017 рік.

Засновник нагороди Карлхайнц Кегель охарактеризував Обаму як талановитого політичного посередника і громадянина світу, який долучив людей до своєї мрії про кращий світ.

На церемонії вручення нагороди були присутні близько 600 гостей, зокрема тренер збірної Німеччини з футболу Йоахім Льов, співачка Андреа Берг та міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле.

Премію німецьких ЗМІ присуджують з 1992 року тим, хто, на думку журі, значно вплинув на суспільство або політичне життя. Лауреатами премії, яка не має грошового вираження, раніше ставали Пан Гі Мун, який обіймав на той момент посаду генерального секретаря ООН, канцлер ФРН Ангела Меркель та американський кіноактор Джордж Клуні.

Нагадаємо, 19 січня ЗМІ опублікували останнє послання Обами до американців. Обама подякував американцям за те, що "зробили його кращою людиною".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.