НОВИНИ

У Брюсселі урочисто відкрили нову штаб-квартиру НАТО

Йенс Столтенберг заявив, що Альянс має сильні позиції.

У Брюсселі в четвер, 25 травня, відбулася урочиста церемонія відкриття нової штаб-квартири НАТО за участю короля Бельгії Філіпа, повідомили ЗМІ.

"Наш альянс є міцним протягом майже 70 років. І ця нова штаб-квартира - необхідний символ, тому що я вірю, що НАТО може і продовжить змінювати ситуацію на краще", - заявив прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель.

Він заявив, що Бельгія передає будівлю Північноатлантичному альянсу.

"НАТО - більше, ніж договір, більше, ніж організація. НАТО втілює унікальний зв'язок між Європою і Північною Америкою. І коли ми піднімаємо наші прапори сьогодні в цей визначальний момент для нашої безпеки, наш Північноатлантичний альянс має сильні позиції, демонструє єдність і рішучість" , - сказав секретар НАТО Йенс Столтенберг.

Зазначається також, що відбулося урочисте підняття прапорів 28 країн НАТО і прапора Організації Північноатлантичного договору. Присутніх попросили встати, а військовослужбовців - віддати честь.

Після підняття прапорів над новою штаб-квартирою НАТО пролетіла парадним строєм військова авіація альянсу. 

Нагадаємо, 25 травня президент США Дональд Трамп закликав НАТО зосередитися на вирішенні трьох питань - тероризму, імміграції та загрози з боку Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.