НОВИНИ

Трамп закликав НАТО зосередитися на вирішенні трьох питань

За словами президента США, Альянсу варто сконцентруватися на питаннях тероризму, імміграції та загрози з боку Росії.

НАТО має зосередитися на питаннях тероризму, імміграції та загрози з боку Росії, заявив президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у четвер, 25 травня, у Брюсселі.

"Ми маємо бути сильними і уважними. НАТО має фокусувати увагу на тероризмі та імміграції, а також загрози з Росії - на східній і південній межі НАТО", - сказав Трамп.

Він зазначив, що керується саме питаннями безпеки, коли говорить, що члени Альянсу мають виділяти більше коштів на фінансування організації.

"Чимало країн не платять те, що повинні платити. Це абсолютно несправедливо щодо платників податків США та інших країн, які дуже багато платили протягом багатьох років. Упродовж останніх восьми років США є лідерами з фінансування НАТО. Якби всі країни виділили по 2% ВВП у минулому році, то у нас було б $119 млрд додатково на колективну оборону", - підкреслив американський лідер.

На його переконання, при належному фінансуванні Альянс буде досить сильним, особливо перед загрозою тероризму.

Нагадаємо, 25 травня очільник Європейської Ради Дональд Туск заявив, що президент США Дональд Трамп та Євросоюз мають спільну позицію щодо України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.