НОВИНИ

Грицак озвучив кількість людей, яких готові обміняти на утримуваних в ОРДіЛО українців

Голова СБУ підкреслив, що питання обміну дуже делікатне, навколо нього багато спекуляцій.

Українська сторона готова віддати бойовикам на Донбасі понад 200 осіб в обмін на українських полонених. Про це в четвер, 25 травня, повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

"Коли відбудеться обмін? Я хочу, щоб він був сьогодні, завтра. Ми підготували до обміну, скажу правду, - готові обміняти понад 200 осіб, які висловили таке бажання ... Готові зробити це в найкоротші терміни", - сказав він.

Грицак підкреслив: "Ми готові піти (на це) і президент готовий підписати указ (про помилування - Ред.), щоби забрати наших полонених".

Голова СБУ підкреслив, що питання обміну дуже делікатне, навколо нього багато спекуляцій. "Чим більше політизувала Москва... тим складніше стало міняти", - сказав Грицак.

За його словами, в Україні багато людей, які відбувають покарання в українських місцях позбавлення волі за вчинення антиукраїнської, терористичної діяльності. «Коли до них приходили... і говорили, що, наприклад, донецька сторона пропонує вам через механізм помилування... вас повернемо на Донбас в обмін на повернення наших бійців з того боку, дуже багато людей відмовилися повертатися в" ЛНР/ДНР ", це дуже показово насправді. Вони говорять "ні, ми краще відбудемо свій термін і не повернемося назад"», - розповів він.

Нагадаємо, раніше бойовики пообіцяли включити до списку на звільнення незаконно утримуваного вченого Ігоря Козловського, якого 3 травня так званий «військовий трибунал «ДНР» «засудив» до 2 років та 8 місяців позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.