НОВИНИ

Поліція Великої Британії відмовилась ділитися з США даними щодо теракту в Манчестері

Відмова ділитися інформацією пов'язана з серією витоків інформації.

Поліція Великої Британії припинила ділитися інформацією з правоохоронними органами США про хід розслідування вибуху в Манчестері. Про це повідомляє BBC.

Відмова ділитися інформацією пов'язаний з серією витоків інформації, джерелом яких стали американські правоохоронні органи.

Зокрема, у середу, 24 травня, в американській газеті New York Times були опубліковані фотографії доказів з місця вибуху. На фото були зображені уривки рюкзака, гайки і болти, а також пристрій, ідентифіковане як "можливий детонатор".

Крім того, інформація про особу ймовірного терориста-смертника Салмана Абеді з'явилася в американській пресі лише через 24 години після вибуху.

Публікація фотографій, в тому числі "детонатора", викликала лють в уряді Королівства, а також з боку британської поліції. У поліції вважають, що публікації могли зашкодити розслідуванню.

Міністр внутрішніх справ Британії Ембер Радд заявила, що "роздратована" розкриттям інформації, і попередила Вашингтон, що "це не повинно повторитися".

Очікується, що прем'єр Великоъ Британії підніме це питання на зустрічі з президентом США на саміті НАТО, який починається в четвер в Брюсселі.

Нагадаємо, увечері 22 травня в британському Манчестері після концерту стався вибух. Поліція встановила, що біля стадіону підірвався смертник і розглядає подію як терористичний акт. Згідно з останніми даними, в результаті вибуху загинули 22 особи, наразі упізнано четверо загиблих. Окрім того, влада Польщі заявили, що серед жертв - подружжя, яких спочатку вважали зниклими без вести. З 64 поранених під час вибуху в Манчестері 20 залишаються в критичному стані. 

Після теракту в Мачестері прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей оголосила про підвищення рівня терористичної загрози в країні з нинішнього "серйозного" до максимального "критичного", що означає безпосередню загрозу теракту.

Відповідальність за вибух взяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава". Слідчі вважають, що теракт був організований злочинною групою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.