НОВИНИ

Денис Казанський: АП розглядає Юрія Бойка як зручного кандидата у другий тур майбутніх виборів

Саме з цієї причини Порошенко може спеціально підігравати «Опозиційному блоку».

Голова «Опозиційного блоку» Юрій Бойко розглядається Адміністрацією президента як зручний кандидат у другий тур майбутніх виборів. Вважається, що такий кандидат буде для Петра Порошенка набагато зручнішим, ніж Юлія Тимошенко, яка має шанси виграти другий тур у діючого гаранта. Про це йдеться у матеріалі Дениса Казанського «Казус Бойка. Чому влада не карає функціонерів Януковича».

За його словами, саме з цієї причини Порошенко може спеціально підігравати «Опозиційному блоку».

«Така тактика зовсім не є новою. У новітній історії України вже був випадок, коли президент Ющенко після сварки з Тимошенко аналогічним чином допоміг піднятися побитому суперникові Віктору Януковичу, щоб не дати суперниці надмірно підсилитися. Залишається тільки сподіватися, що загравання Порошенка з регіоналами не призведе до аналогічних сумних наслідків для країни», - йдеться в матеріалі.

Казанський зауважив, що останні події свідчать, що виключати повторення такого варіанту розвитку подій не можна. Особливо привільно представники «Оппоблоку» почувають себе в південних і східних регіонах України. І сьогодні ніхто не може дати гарантію, що в майбутньому вони не спробують повторити того, що намагалися зробити у 2014-му.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.