НОВИНИ

Депутат Бобов погодився заплатити понад $1 млн податків – Луценко

Раніше ГПУ підготувала подання на зняття з Бобова недоторканності через несплату податків.

Народний депутат групи "Відродження" Геннадій Бобов згоден з інкримінованими йому порушеннями при сплаті податків і готовий сплатити $1 млн. Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко, звітуючи у Верховній Раді..

"Тільки що мені повідомили, що народний депутат Бобов згоден з цим повідомленням і готовий сплатити до держскарбниці понад $1 млн несплачених податків, і я вважаю, це прекрасний приклад очищення Верховної Ради", - сказав Луценко.

Генеральний прокурор поінформував, що вже перевірені електронні декларації 35 народних депутатів, щодо них порушення не виявлені.

"Ми разом з Державною фіскальною службою вже перевірили, і 35 присутніх в залі вже можуть спати спокійно: їхні декларації відповідають всім документам. Щодо декількох десятків народних депутатів проходить перевірка Державної фіскальною службою", - сказав Луценко.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України в рамках перевірки електронних декларацій підготувала подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів — Геннадія Бобова (група "Відродження"), Євгена Дейдея (фракція "Народний фронт" та Андрія Лозового (фракція "Радикальної партії")

24 травня подання на Бобова надійшло в Раду, подання на Дейдея і Лозового повернули в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на доопрацювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.