НОВИНИ

У Каннах показали стрічку про війну на сході України

Фільм "Іній" литовського режисера Бартаса створили за підтримки Держкіно України.

На Каннському фестиві відбулася прем'єра українсько-литовсько-польсько-французького фільму "Іній" литовського режисера Шарунаса Бартаса про війну на сході України. Про це повідомив у вівторок, 23 травня, голова ДержКіно України Пилин Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.

"Це лише втретє, коли український кінематограф представлено у програмі Двотижневик кінорежисерів. Пишаюся тим, що маю стосунок до двох з цих трьох випадків!", - написав Іллєнко

За сюжетом, молодому литовському хлопцю Рокасу одного дня випадає можливість побувати в Україні та побачити справжню окупацію і війну. Зйомки фільму відбувалися в районах, наближених до зони проведення АТО.

У стрічці "Іній" знялися зірки світового кіно такі як Ванесса Параді та Анджей Хира.

Нагадаємо, "Двотижневик режисерів" є незалежною секцією, яка проводиться паралельно з головним конкурсом Каннського кінофестивалю і має на меті допомогти кінематографістам та налагодити зв'язок між режисерами, критиками і глядачами. У рамках цієї секції щорічно представлена програма короткометражних та художніх фільмів, а також документального кіно з усього світу.