НОВИНИ

У Білому домі пояснили заміну військової допомоги для України на кредити

Окрім нашої країни це рішення вплине на Пакистан, Туніс, Ліван, Колумбію, Філіппіни та В'єтнам.

У Білому домі заявили, що пропозиція адміністрації президента США Дональда Трампа замінити на кредити надання безоплатних грантів на військову допомогу Україні та іншим країнам є частиною зусиль зі скорочення витрат на дипломатію, закордонні програми і допомогу на понад 29%. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що зменшення витрат з бюджету на діяльність Державного департаменту спрямована на збільшення фінансування американських військових. У документах Білого дому сказано, що в цілому витрати на сферу оборони на 2018 фіскальний рік становитимуть 603 млрд доларів, що приблизно на 3% вище за бюджетні пропозиції, які висловлювала попередня адміністрація Барака Обами.

Як повідомляє The Wall Street Journal, яке першим повідомило про пропозицію Трампа, окрім нашої країни це рішення вплине на Пакистан, Туніс, Ліван, Колумбію, Філіппіни та В'єтнам. При цьому, за даними Reuters, програми військових субсидій будуть збережені для Ізраїлю і Єгипту.

У неділю, 21 травня, газета WSJ повідомила, що президент США Дональд Трамп має намір запропонувати новий проект бюджету, згідно з яким низці країн, зокрема і Україні, замість безоплатної військової допомоги запропонують отримуватимути кредити на закупівлю американського військового обладнання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.