НОВИНИ

У МВС розкрили подробиці видворення керівника інформаційної служби телеканалу "Інтер" (документ)

Ігоря Шувалова попросили більше не приїжджати до України.

Державна прикордонна служба повідомила про видворення з України Ігоря Шувалова, заступника директора з розвитку компанії "Національні інформаційні системи" (НІС), яка виробляє для телеканалу "Інтер" інформаційно-аналітичні програми, в аеропорту "Бориспіль", звідки він вилітав до Росії через Білорусь. Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

«Співробітники Державної прикордонної служби України повідомили цього громадянина Росії, коли він у аеропорті "Бориспіль" готувався до вильоту у Росію через Мінськ, про те, що одним з державних органів влади прийнято рішення про заборону в’їзду йому на територію України терміном на п’ять років. Поставили у його російський паспорт таку відмітку і сказали: До побачення! Не приїжджайте більше!», - сказав Артем Шевченко.

Він нагадав, що перше рішення щодо видворення Ігоря Шувалова було прийняте в кінці березня 2014 року.

«З чіткою мотивацією за антидержавну діяльність. Але тоді це рішення не було виконано. Можливо, ми можемо це корелювати з інформаційною політикою каналу "Інтер", де він був членом спостережної ради і безпосередньо керував інформаційним мовленням. Можливо, він потрібен був там, і господарі цього проросійського медіа знаходили якісь аргументи перед тими, хто має опікуватись національною безпекою і суверенітетом. Але добре, що нарешті прийнято важливе, державницьке рішення. Особливо після скандалу зі Столяровою і оприлюднення їх листування, де чітко видно його роль у запрошенні цієї агентки впливу Кремля в нашу країну, яка мала прямі зв’язки з терористами на Донбасі», - зазначив Артем Шевченко.

Нагадаємо, 22 травня з України видворили громадянина РФ Ігоря Шувалова, заступника директора з розвитку компанії "Національні інформаційні системи", яка виробляє новинні програми для телевізійного каналу "Інтер".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.