НОВИНИ

Беліз почав розслідування щодо відмивання грошей Януковичем та Манафортом – Bloomberg

Зокрема, перевіряється платіж в Киргизії через Белізький офшор.

Влада Белізу розпочала розслідування щодо відмивання коштів екс-президентом України Віктором Януковичем на адресу американського політтехнолога та екс-керівника президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта із рахунку в Киргизстані через белізький офшор. Про це пише Bloomberg.

Як розповів керівник компанії International Corporate Services (ICS) Даг Сінгх, він отримав численні запити від Департаменту фінансових розслідувань Белізу щодо відмивання грошей. Повідомлялось, що для переказу Манафорту $750 тисяч від Партії регіонів був використаний договір між компанією "Девіс Манафорт" і офшорним підприємством Neocom Systems Limited, яка зареєстрована на Белізі. Neocom була зареєстрована компанією Сінгха.

Влада Белізу від коментарів відмовилася. Директор Neocom Євген Касєєв був недоступний для коментарів, а прес-секретар Манафорта піддав сумніву достовірність інформації, наголосивши, що Манафорту про це нічого не відомо.

Як пише видання, Манафорт, який менш ніж рік тому відігравав центральну роль в кампанії Трампа, заробив мільйони доларів протягом десяти років, просуваючи кремлівські інтереси в Україні та за її межами.

Автори статті зазначають, що жоден із соратників Трампа не отримав таких прибутків від зв'язків із Росією, як Манафорт.

Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа. Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з "чорної бухгалтерії" Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.