НОВИНИ

КМДА запустила сервіс, який через SMS інформуватиме про обмеження руху та зміни у роботі транспорту

Для того, щоб користуватись сервісом необхідно створити єдиний обліковий запис киянина - Київ ІД.

Новий особистий кабінет від Київської міської державної адміністрації (КМДА) дозволяє підключити інформування через електронну пошту та SMS-повідомлення. Про це повідомили у прес-службі КМДА у понеділок, 22 травня.

Згідно із повідомленням, за допомогою такого сервісу мешканці міста зможуть швидко та зручно отримувати інформацію про зміни руху громадського транспорту, перекриття доріг, відключення комунальних послуг, надзвичайні події тощо електронною поштою або у вигляді SMS-повідомлень.

Для того, щоб користуватись сервісом інформування киян та іншими міськими сервісами необхідно створити єдиний обліковий запис киянина - Київ ІД. Для цього вам треба лише заповнити просту реєстраційну форму за посиланням.

При реєстрації необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, адресу електронної пошти, контактний телефон, дату народження, стать.

Реєстрацію також можливо провести за допомогою соцмереж.

Щоб оформити підписку на сповіщення про перекриття доріг, зміни руху міського транспорту та метро, відключення комунальних послуг та про терміновий пошук донорів крові в лівій колонці меню особистого кабінету треба вибрати пункт «Мої підписки», а потім просто поставити галочки у тих категоріях розсилки, на які ви хотіли б підписатися.

Раніше Державна міграційна служба запустила новий онлайн-сервіс: базу даних недійсних, викрадених або втрачених документів, що посвідчують особу.