НОВИНИ

Тимошенко полетіла в Брюссель. Обіцяє повернутися у п’ятницю

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що виконуватиме всі зобов’язання, передбачені обраною проти неї мірою запобіжного заходу – підпискою про невиїзд – та обов’язково повернеться в Україну після самміту ЄНП. Про це Тижню повідомили у прес-службі політика.

«Я можу твердо сказати, що Президент України може на таке щастя навіть не розраховувати. Я обов’язково повернуся в п’ятницю в Україну», - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам перед відбуттям до Брюсселю (Бельгія) для участі в самміті Європейської народної партії. 

Лідер партії «Батьківщина» також заявила, що саме Президент України Віктор Янукович під тиском європейської спільноти дозволив Генеральній прокуратурі відпустити її за межі України.

«Під тиском європейської спільноти, і не тільки європейської, Янукович був вимушений відпустити мене на самміт в Брюссель», - наголосила вона. 

Нагадаємо, 18 березня колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що її поїздку в Брюссель дозволив особисто президент Віктор Янукович. 

Як відомо, 16 березня слідчий Генеральної прокуратури надав Тимошенко дозвіл на відвідання Брюсселю для участі в саміті Європейської народної партії.

У січні слідчий з розслідування особливо важливих Генпрокуратури справ відмовив Тимошенко в її проханні залишити межі України для поїздки до Брюсселя, мотивуючи це рішення проведенням слідчих дій у кримінальній справі, порушеній стосовно неї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.