НОВИНИ

Порошенко підписав Указ про відзначення 100-річчя НАН України

Святкування річниці заплановане на 2018 рік.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 100-річчя Національної академії наук України» у 2018 році, повідомили у прес-службі глави держави у неділю, 21 травня. 

Зазначається, що документом затверджено низку заходів із підготовки та відзначення у 2018 році на загальнодержавному рівні 100-річчя вищої державної наукової організації країни.

За даними, Кабінету Міністрів доручено в місячний строк утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення 100-річчя НАН України, співголовами якого стануть прем’єр-міністр та глава Адміністрації Президента.

Окрім того, повідомляється, що Уряд у двомісячний строк має затвердити та забезпечити виконання плану заходів щодо відзначення 100-річчя Академії.

«Такі заходи покликані підкреслити важливість провадження наукової діяльності для держави і суспільства, подальшого розвитку вітчизняної економіки на інноваційних засадах, а також дозволять засвідчити повагу до самовідданої праці багатьох поколінь українських вчених», - йдеться  уповідомленні.

Нагадаємо, 15 березня Порошенко підписав указ про святкування 26-ї річниці незалежності України, який з-поміж іншого передбачає проведення параду військ на Хрещатику і Майдані Незалежності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.