НОВИНИ

Луценко заявив про намір зняти недоторканність з трьох нардепів через е-декларації

За словами Генпрокурора, подання вже підготовлені до Верховної Ради України.

Генеральна прокуратура України у рамках перевірки електронних декларацій підготувала подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів. Про це повідомиа Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, 19 травня.

За його словами, йдеться про Геннадія Бобова (група "Відродження"), Євгена Дейдея (фракція "Народний фронт" та Андрія Лозового (фракція "Радикальної партії").

"Під час спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховноі Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України), Євгена Дейдея (ст. 368 прим 2 КК України) та Андрія Лозового ( ст. 212, 368 прим 2 КК України)", - написав Луценко. 

Зазначимо, що ст. 212 КК України стосується ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів; ст. 366 КК України - службове підроблення, внесення завідомо неправдивих відомостей; ст. ст. 368 КК України, прим. 2  - неправомірна вигода у значному розмірі.  

Нагадаємо, 1 квітня завершився другий етап е-декларування, який почався 1 січня 2017 року, під час якого декларації мали подати усі публічні службовці України - близько 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.  Національне агентство з питань запобігання корупції проводить близько 100 повних перевірок електронних декларацій чиновників і три тисячі спеціальних
.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.