НОВИНИ

Прокуратура вимагає оштрафувати компанію за неякісний ремонт фрегата «Гетьман Сагайдачний»

Дизельний двигун корабля вийшов з ладу невдовзі після завершення робіт.

Військова прокуратура Південного регіону України  звернулася до суду з позовом про стягнення штрафних санкцій в інтересах держави на суму 668 тис грн з компанії за порушення строків гарантійного ремонту одного з кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а саме фрегата «Гетьман Сагайдачний». Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України у четвер, 18 травня.      

«Військовою прокуратурою Південного регіону України виявлено факт виходу з ладу дизельного двигуна фрегата Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Гетьман Сагайдачний» невдовзі після його ремонту, проведеного на виконання державного оборонного замовлення».

Зазначається, що незважаючи на порушення умов контракту, підприємство-підрядник не усунуло дефекти двигуна за гарантією упродовж узгодженого терміну.

Як заявили у прокуратрі, враховуючи можливі негативні наслідки для боєготовності ВМС ЗСУ та з метою усунення порушень закону військова прокуратура звернулась до суду із позовом про стягнення штрафних санкцій в інтересах держави на суму 668 тис. гривень. Наразі судовий розгляд справи триває. 

Нагадаємо, у вересні 2015 року тоді ще прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив невідкладно модернізувати фрегат «Гетьман Сагайдачний». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.