НОВИНИ

Нацбанк вперше отримав престижну міжнародну нагороду

НБУ став фіналістом міжнародної номінації Global Money Week Awards у рамках премії Global Inclusion Awards у регіоні Європи та Центральної Азії.

Національний банк України вперше отримав міжнародну відзнаку за проведення заходів із підвищення фінансової обізнаності. Про це повідомили у прес-службі НБУ.

Зазначається, що НБУ став фіналістом міжнародної номінації Global Money Week Awards у рамках премії Global Inclusion Awards у регіоні Європи та Центральної Азії.

Організатори премії Global Inclusion Awards – недержавна організація Child&Youth Finance International (CYFI), Німецьке правління G20, Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) – на нагородженні найуспішніших проектів, що відбулося 03 травня 2017 р. у Берліні, Німеччина, відзначили кейс Національного банку України.

Як наголосили в CYFI, входження України до списку фіналістів номінації Global Money Week Awards демонструє важливість просування фінансової обізнаності серед дітей та молоді і, що дуже важливо, – координацію заходів Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week)  та об'єднання зусиль усіх організацій задля цієї мети.

Національний банк України дякує за співпрацю проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні "Міжнародні партнерства заради фінансового сектору" (IP-FSS), Університету банківської справи, Українському кризовому медіа-центру, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України, Незалежній асоціації банків України, іншим установам і організаціями, які долучилися до втілення цього проекту, та розпочинає підготовку до Global Money Week 2018.

Раніше Національний банк України переглянув показники роботи банківської системи у 2016 році та збільшив оцінку збитків працюючих і неплатоспроможних банків на 22,2%, або на 35,516 млрд грн - до 195,658 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.