НОВИНИ

Україна прощається з радянсько-російською імперією — Порошенко про безвіз

"Це історичний день, як для України, так і для ЄС", - сказав президент.

Президент України Петро Порошенко коментуючи підписанням законодавчого рішення про введення безвізового режиму для українців Україна з Євросоюзом заявив, що наша країна повертається в європейську сім'ю і відходить від радянського минулого.

"Це історичний день, як для України, так і для ЄС. Україна повертається в європейську сім'ю і остаточно прощається з радянсько-російською імперіями", - сказав він журналістам після підписання головою Європейського парламенту.

У свою чергу голова Європарламенту Антоніо Таяні вважає, що після підписання Угоди про лібералізацію візового режиму між Україною і Європейським Союзом відносини між ними стануть набагато легше.

"Нові правила є хорошим сигналом для вашої країни, яка є дуже гордою країною. І ми повинні разом працювати заради миру і стабільності. Ми віддаємо собі звіт, що ситуація непроста і нам потрібно багато працювати. Після цього важливого рішення відносини між вашою країною та Європейським Союзом стануть набагато легш ", - сказав Таяні.

Він також підкреслив, що Європейський Союз буде підтримувати Україну на шляху євроінтеграції, але також розраховує на активні дії з її боку. Президент Європарламенту також зазначив, що в ЄС хотіли б знайти оптимальне рішення для реалізації Мінських угод.

Нагадаємо, у будівлі Європейського парламенту в Страсбурзі 17 травня остаточно затвердили рішення про безвізовий режим для України. Підписи під угодою поставили президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою. Участь у церемонії підписання взяв і президент України Петро Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.