НОВИНИ

Указ про санкції щодо російських ресурсів уже почав діяти – Турчинов

Секратр РНБО закликав українських провайдерів вже сьогодні розпочати блокувати російські соціальні мережі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що указ президента про заборону діяльності російських сайтів, соціальних мереж та компаній уже почав діяти. Про це він сказав на брифінгу в Києві.

Він закликав українських провайдерів вже сьогодні розпочати блокувати російські соціальні мережі відповідно до рішення РНБО.

“Я звертаюся до провайдерів, поки Служба безпеки готує інформаційний лист, який, я сподіваюся, вже завтра отримають українські провайдери, не чекати інформаційного листа від СБУ, а з натхненням починати виконувати рішення РНБО і вже сьогодні починати блокувати російський контент”, — наголосив він.

Турчинов наголосив, що рішення РНБО про санкції щодо РФ вже набули чинності.

За його словами, СБУ з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства щодо механізму блокування інтернет-ресурсів, які потрапили під заборону.

Як повідомлялося, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Указ набуває чинності в день опублікування.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники", а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал".

Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.