НОВИНИ

Китай хоче долучитися до будівництва потужностей з виробництва обладнання для українських АЕС

Це питання обговорювалося в рамках Форуму міжнародного співробітництва "Один пояс, один шлях", який проходить у Пекіні.

У Китаї зацікавилися будівництвом потужностей із виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських атомних електростанцій. Про це повідомили в прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Згідно з повідомленням, у понеділок, 15 травня відбулася зустріч представників Міненерговугілля з керівництвом Китайської корпорації ядерної промисловості (CNNC), під час якої були обговорені основні напрямки взаємовигідного співробітництва у сфері розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України і Китаю.

«Китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Китай готовий взяти участь у будівництві в Україні виробничих потужностей з виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських атомних електростанцій.

Нагадаємо, наприкінці квітня в зоні відчуження розпочали будівництво сховища для відпрацьованого ядерного палива.

Крім того, державне підприємство "Енергоатом" домовилося з американською компанією «Holtec International» про поставки спеціального технологічного обладнання для будівництва сховища ядерних відходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.