НОВИНИ

Фонд держмайна подав касаційну скаргу на рішення судів щодо боргу ОПЗ перед компанією Фірташа

Фонд просить передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Фонд державного майна подав касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на вирок Апеляційного суду Одеської області про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу про виплату "Одеським припортовим заводом" $193 млн боргу компанії «Ostchem» Дмитра Фірташа. Про це повідомили в прес-службі Фонду.

Згідно з повідомленням, касаційна скарга була подана 13 травня.

"Фонд просить суд прийняти його касаційну скаргу до провадження та скасувати постанови Південного міського суду та Апеляційного суду Одеської області щодо боргу ОПЗ, а також передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Південний міський суд Одеської області ухвалою від 6 березня 2017 задовольнив клопотання Ostchem Holding Limited про визнання та надання дозволу на примусове виконання на території України часткового арбітражного рішення Стокгольмського арбітражу від 25 липня 2016 року з справі про стягнення з ОПЗ на користь Ostchem $193,26 млн основного боргу і $57,98 млн нарахованої пені. Цей вердикт потім підтвердив Апеляційний суд Одеської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.