НОВИНИ

Голова СБУ заявив, що Азаров фінансує сепаратистські акції у Рівному

За словами Грицака, до протестів активно залучали студентів ПТУ.

Представники організації «Комітет порятунку України», яку очолює колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, профінансували сепаратистські акції в Рівненській області, до яких активно залучали студентів професійно-технічних училищ. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак у понеділок, 15 травня, на брифінгу.

За словами Грицака, спецслужба задокументувала, що «Комітет порятунку України» через кур'єра передав організаторам акції у Рівному $4 тис.

«За участь у цій акції студенти отримали по 200 грн на особу», - розповів голова СБУ.

Він поінформував, що 10 травня проплачені студенти здійснили спробу блокування Рівненської облдержадміністрації під гаслами боротьби з бурштиновою мафією. Оперативники заздалегідь знали про акцію та вчасно попередили її. 

Зазначається, що СБУ затримала одного місцевого мешканця та двох організаторів - із Києва та Львова.

Окрім того, організатори провокації підтвердили, що акцію планував «Комітет порятунку України» та лідер радикальної громадської організації «Наждак» Микола Дульський.

Нагадаємо, 15 травня в СБУ повідомили про те, що оперативники попередили в Рівненській області сепаратистські провокації із закликами до створення «Рівненської народної республіки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.