НОВИНИ

У Херсоні запрацює виробництво сонячних панелей

Планується випуск моделі сонячних панелей, що за якістю входить до п’ятірки кращих в світі.

Українсько-литовський проект із виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці перейшов до етапу практичної реалізації. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, на початку травня у Вільнюсі відбулася нарада, на якій відпрацювали технологічну карту та склали календарний план роботи.

Крім того, на нараді за участі херсонських керівників проекту і компанії Global BOD Group – однієї з найпотужніших в галузі виробництва сонячних панелей, визначили чіткі терміни підготовки виробничої бази на території Херсонської поліграфічної фабрики і навчання персоналу.

Читайте також: Відновлювана енергетика. Точки зростання

Планується, що у Херсоні випускатимуть модель сонячних панелей, що за якістю входить до п’ятірки кращих в світі. Частка української складової в готовій продукції перевищуватиме 50%.

У 2016 році під час проведення третього Балтійсько-Чорноморського економічного форуму міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, президент Литовської конфедерації відновлюваної енергетики Мартіанс Негявічус і директор херсонської поліграфічної фабрики Олег Довбиш підписали меморандум про організацію на виробничих площах херсонського підприємства спільного виробництва обладнання для сонячної енергетики.

Нагадаємо, в січні в Ужгородському районі Закарпатської області встановлено та введено в експлуатацію нову сонячну електростанцію "Гута-2" потужністю 3,5 МВт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.