НОВИНИ

У Великій Британії хакери здійснили масштабну кібератаку на низку лікарень

На зламаних комп'ютерах з'являється повідомлення з вимогою заплатити викуп у розмірі 300 доларів.

У Великій Британії лікарні зазнали масштабної хакерської атаки, яка вивела з ладу обладнання. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з даними видання, хакери зламали IT-системи, порушення в роботі яких торкнулися лікарень по всій країні. За даними Національної служби охорони здоров'я Британії (NHS), на зломи поскаржилися 16 медичних установ з Лондона, Ноттінгема, Камбрії, Хартфордшира, Дербишира, Блекпула і Блекберна.

Деякі лікарні не можуть приймати пацієнтів. The Guardian з посиланням лікарів медустанов, сервери яких атакували хакери, заявляє, що зловмисники вимагають викуп. Зокрема, на зламаних комп'ютерах з'являється повідомлення з вимогою заплатити викуп у розмірі 300 доларів.

Читайте також: Штаб Макрона атакували ті ж російські хакери, що і Клінтон – The Guardian

За даними NHS, ця атака є найбільшою за останні шість років. У зламаних установах недоступні дані про пацієнтів, рецепти та записи на прийом, а також заблоковані телефонні лінії та поштові сервіси.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що хакери, яких імовірно підтримує Росія, здійснили кілька кібератак проти енергетичних мереж країн Балтії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.