НОВИНИ

Порошенко підписав указ про створення нової військово-цивільної адміністрації на Донбасі

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

У Торецьку на Донеччині створена військово-цивільна адміністрація. Відповідний указ президента України Петра Порошенка 12 травня був оприлюднений на сайті глави держави.

«На виконання Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» постановляю:

  • 1. Утворити військово-цивільну адміністрацію міста Торецьк Донецької області.
  • 2. Керівникові Антитерористичного центру при Службі безпеки України, голові Донецької обласної державної адміністрації здійснити відповідно до Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» заходи, пов'язані з утворенням військово-цивільної адміністрації, зазначеної у статті 1 цього Указу», - йдеться в указі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як відомо, 5 березня 2015 року президент підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації. У грудні 2015 року президент припинив діяльність військово-цивільних адміністрацій міст Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля Луганської області, а також міста Вугледар Донецької області. 

Загалом із початку 2015 року за указом президента у містах і районах Донбасу було створено понад 20 ВЦА. Зокрема, 19 листопада 2016 року Порошенко підписав указ, яким затвердив утворення військово-цивільних адміністрацій в населених пунктах Зайцеве, Золоте та Катеринівка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.