НОВИНИ

У Німеччині заявили, що паради 9 травня в ОРДіЛО порушують Мінські угоди

Місія ОБСЄ зафіксувала на заходах в Луганську і Донецьку важку зброю.

Паради 9 травня, які відбулися в окупованих Донецьку і Луганську з нагоди 72-річниці перемоги у Другій світовій війні у так званих «народних республіках» порушують Мінські домовленості та є загрозою для населення, повідомили у федеральному уряді Німеччини у п'ятницю, 12 травня, у відповідь на запит українських журналістів. 

«Федеральний уряд проінформували про вищезгадані паради. Звичайно, люди в так званих «народних республіках» вільні в тому, щоб відзначити завершення Другої світової війни. Проте Місія ОБСЄ зафіксувала на цих парадах в Луганську і Донецьку присутність важкої зброї, що є порушенням Мінських угод і загрозою для населення. Ця думка ОБСЄ і також думка федерального уряду», - заявив представник уряду Німеччини.

Нагадаємо, в окупованих Донецьку і Луганську відбулися паради військової техніки (танків, БМП, бронетранспортерів, артилерійських систем, реактивних систем залпового вогню «Град», мінометів, гаубиць, самохідних артилерійських установок), а також акції «Безсмертний полк», учасники якої несли, зокрема і портрети вбитих бойовиків.

Як повідомлялося, 9 травня у декількох містах України відбулися сутички між учасниками акції «Безсмертний полк» та активістами.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.